10.8 C
Скопје
08:57 - 27 февруари, 2024

Ознака : хороскоп

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за петок, 26 јануари: За Овните новости, за Вагите конфликти

Еспресо
Овен Од самото утро ќе се чувствувате инспирирани, што ќе ви овозможи да ги завршите сите стари работи и да започнете нови. Овој ден ве...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за четврток, 25 јануари: За Шкорпиите интересна понуда, за Рибите авантура

Еспресо
Овен Денес Овенот ќе ги собере плодовите на својот труд. Ако неодамна сте работеле добро, можете да сметате на признание и успех. Бик Обрнете внимание...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за среда, 24 јануари: Важен настан за Лавовите, добри приходи за Вагите

Еспресо
Овен Доколку долго време планирате да одите на патување, тогаш време е да изберете земја за одмор и да резервирате билети. Ѕвездите велат дека ова...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за понеделник, 22 јануари: Рибите ќе донесат спонтана одлука, за Раковите почнува „бела“ низа денови

Еспресо
Овен Овенот треба смело да им ги изрази своите идеи на претпоставените. На овој ден, ќе се цени вашата желба да продолжите понатаму и да...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за четврток, 18 јануари: Интересни средби за Близнаците, непредвидени околности за Рибите

Еспресо
Овен Овенот ќе мора да покаже малку трпение, бидејќи судбината сака да ги тестира вашите сили. Може да се појават непредвидени ситуации. Не носете брзи...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за четврток, 11 јануари: Изненадување за Овните, нова цел за Раковите, слава за Лавовите…

Еспресо
Овен Овенот го очекуваат изненадувања во нивниот личен живот. Веројатно, вашиот партнер решил да ве изненади. А ако сте слободни, тогаш на овој ден можете...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Викенд хороскоп за сите хороскопски знаци: Супер расположение за Лавовите, флерт за Водолиите, внимание на пат за Вагите…

Еспресо
Овен Викендов на Овенот ќе му донесе можности да реши многу задачи и проблеми, но позитивен развој на настаните е можен само под еден услов...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за вторник, 2 јануари

Еспресо
Овен Ќе мора да се соочите со неколку проблеми, но не паничете. Прифатете ги промените како можност за личен раст и развој. Бик Ѕвездите советуваат...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за понеделник, 1 јануари

Еспресо
Овен Не ги одложувајте вашите планови за подоцна. Нова година – нови достигнувања. Преземете акција сега. И запомнете дека 1 јануари е понеделник. Не трошете...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Месечен хороскоп за јануари: Добри вести за Бикот, прекрасно небо за Лавот, одлично за Јарецот…

Еспресо
ОВЕН: МЕСЕЦ ПОЛН СО ПРЕДИЗВИЦИ! Месецот јануари ќе биде полн со предизвици за вашиот знак, кој ќе мора да се справи со Сонцето и Марс...