39.8 C
Скопје
14:05 - 18 јули, 2024

Категорија: Астро

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Духови од минатото: Два хороскопски знаци ќе се соочат со поранешните партнери овој викенд

еспресо
Астролозите именуваа два хороскопски знаци кои ги чека бирен викенд. Ќе се соочат со поранешните големи љубови и…Дали ќе ја „уплескаат“ љубовта или ќе ја...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Хороскоп за 12 јули: Добра вест за Овенот, за Водолијата подароци

еспресо
Овен На овој ден можете да добиете пријатни вести од стар пријател со кој долго време не сте разговарале. Можеби ќе ви понуди интересна соработка...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

„Луѓето ќе бегаат поради невработеност и климатски промени, дел од земјата ќе падне под вода“: Предвидување на Ванѓа за 2025 година

еспресо
Познатата јасновитка зборуваше многу за тоа што ќе се случува во иднина. Баба Ванѓа или Вангелија не само што беше мистик и лекар, туку и...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Хороскоп за 11 јули: Тест за Биковите, проблеми со парите за Раковите

еспресо
Овен На овој ден, Овенот може да почувствува наплив на енергија што ќе им овозможи да ги решат сите проблеми. Имате шанса да запознаете луѓе...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Среќата е блиску: Три хороскопски знаци кои ќе имаат среќа на средината на летото

еспресо
Астролозите именуваа три хороскопски знаци кои ќе имаат среќа во различни области од животот до крајот на ова лето, а кулминацијата на радоста ќе ја...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Хороскоп за 10 јули: Ракови ќе прават шопинг, Девиците ќе имаат поттик во кариерата

еспресо
Овен Денот може да биде напорен, но ќе имате време за многу работи. Ќе можете да постигнете подобрувања на работата во канцеларија или да им...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Дури и ним им е тешко со себе: Три најтешки хороскопски знаци 

еспресо
Астролозите ги именуваа трите најтешки знаци на Зодијакот. Со нив е многу тешко да се биде и важно е да се најде вистинскиот пристап. Еве...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астропрогноза за вторник, 9 јули: Романтика за Раковите, откажани планови за Скорпиите

еспресо
Овен Во утринските часови, веројатно нема да можете веднаш да се справите со планираните работи. Мислите ќе ви бидат окупирани главно со проблемите на блиските...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Среќни луѓе: Три хороскопски знаци ќе имаат луда среќа до крајот на неделата

еспресо
Астролозите именуваа три знаци на Зодијакот, кои ќе имаат среќа во различни сфери на животот во текот на целата тековна недела. Ќе најдат заеднички јазик...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астропрогноза за понеделник, 8 јули: За Овните кавги, за Близнаците остварување на целите

еспресо
Овен На овој ден ве очекуваат проблеми. Може да има кавги со важни луѓе. Ставете ги вашите емоции во втор план и оставете го вашиот...