Кортни Кардашијан e во врска со тапанарот на „Blink-182“?

Деновиве странските медиуми почнаа повторно да шпекулираат дека Кортни Кардашијан наводно е во љубовна врска со тапанарот на „Blink-182“, Тревис Баркер.

41-годишната Кардашијан со години била пријателка со познатиот музичар, но во последниот период нивното пријателство прераснало во љубовна врска, изјавил извор за „Пипл“.

Instagram
Instagram

За време на викендот, и двајцата на социјалната мрежа „Инстаграм“ објавија фотографии од викендичката на Крис Џенер во Палм Спрингс па оттаму дополнително ги разгореа гласините.

Instagram
Instagram

Заедно се во Палм Спрингс. Тие се во врска веќе еден или два месеци“, изјавил изворот за „Пипл“, тврдејќи дека тие се познавале многу одамна и долго време биле пријатели.

Кортни има три деца со поранешниот партнер Скот Дисик, Мејсон (11), Пенелопи (8) и Реин (6). Двојката беше заедно скоро една деценија пред официјално да се разделат во 2015 година.

Instagram
Instagram

Баркер пак, беше во брак двапати и има две деца, Лендон (17) и Алабама (15) со неговата втора сопруга, актерката Шана Моаклер со која беше во брак од 2004 до 2008 година. Тој исто така е очув на Атиана (21) која Моаклер ја добила со боксерот Оскар Де ла Хојa.

Медиумите Баркер го поврзуваа со Рита Ора во 2015 година, додека Кортни се забавуваше со моделот Јунес Бенџим во 2017 и 2018 година.

Instagram
Instagram

Ова не е прв пат да се пишува за нивната романса, но во март 2019 година, Баркер негираше дека е во врска со Кортни.

Корти е моја драга пријателка. Тоа е тоа“, изјави тој во тоа време.

Instagram
Instagram

Мислам, ја сакам до смрт. Го сакам нејзиното семејство до смрт. Но, да, ние сме само пријатели“, истакна тој.

Instagram

Сега, откако повторно ги поврзуваат и пишуваат дека нивното пријателство преминало во романса, Тревис и Кортни се прилично тивки, не ги поврдуваат или негираат гласините.

Преземено од Слободен Печат.

Слични објави

Видео хороскоп за 9 август 2019, петок

Igor

Карлеуша потполно гола во базен: Сите „зумираат“ на едно место (ФОТО)

Никој не може да им одолее! Ова се трите најстрасни хороскопски знаци!

Igor

Со топлес фотографија, познатата пејачка им се заблагодари на фановите! (ФОТО)

Васко Спасоски

Пилинг за тело од состојки кои сите ги имаме дома

Igor

ФОТО: Тие се горди на своите раскошни облини – Дами кои целосно го променија светот на модата!

Еспресо

Остави Коментар

Осумнаесет − петнаесет =

Слични објави

Карлеуша го „запали“ Инстаграм! Пејачката во провокативно мини бикини (ВИДЕО)

Еспресо

Аца Лукас и Милица Павловиќ открија дали ќе се вакцинираат против коронавирусот!

Васко Спасоски

Ниту најголемите фанови не можат да поверуваат дека на оваа фотка е 50-годишната пејачка (ФОТО)

Еспресо

Хороскоп за 13 ноември среда – Овните треба да внимаваат што зборуваат, Лавовите ќе паднат во искушение

Igor

Видео хороскоп за 6 јуни 2019: Бикови, очекувајте нова врска, Ракови, не донесувајте избрзани одлуки

Igor

Евровизија 2019: Дали бројот 17 ќе ѝ биде среќен на ТАМАРА?

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian