Папараците го фотографираа задникот на девојката на Кристијано од сите агли! (ФОТО)

Кристијано Роналдо го искористи убавото време на почетокот од летото да крстари по италијанската обала.

По победата над Лече со 4:0 во која даде гол од пенал, најдобриот играч на Јувентус зема мал одмор со својата поубава половина и неговите пријатели.

Тие крстареа на приватната јахта на Роналдо, а папараците ги „снимиле“ во близина на Портофино, едно од најубавите места во Италија, недалеку од Џенова.

Папараците особено ја „пикирале“ Георгина Родригез, која во танга-бикини била посебно атрактивна за фотографирање.

Дури и таа самата објави една жешка фотографија, каде може да се види нејзината „позадина“.

Погледнете ги фотките:

Фото: Профимедиа
Фото: Профимедиа

 

Слични објави

Занеме од шок: Станија и Кристијан Голубовиќ очи во очи по четири години! (ВИДЕО)

Еспресо

Игор Џамбазов на тешки маки: Девојка му Илина го натера да планинари! (ФОТО)

Васко Спасоски

Шармантната Адел успеала да симне 10 килограми со пилатес (ФОТО)

Igor

Бизарна исповед на партнерот на Џорџ Мајкл: Кога го најдов мртов, го фотографирав

Еспресо

Печурки во сос од бело вино (РЕЦЕПТ)

Igor

Брз, сочен и вкусен ручек: Направете мусака со сирење (РЕЦЕПТ)

Igor

Остави Коментар

20 + девет =

Слични објави

Познати актерки кои се остварија како мајки после 40-та година!

Еспресо

Од 1986-та година исто се облекува и има иста фризура: Сега се одлучи да го промени тоа и погледнете како изгледа! (ВИДЕО)

Еспресо

Принцот Хари во опуштено издание: Разбушавен и со откопчана маица (ВИДЕО)

Еспресо

Водителката починала непосредно пред судењето: Каролина Флек пронајдена мртва!

Еспресо

Памела Андерсон демантираше дека поранешниот сопруг ѝ ги платил долговите, но откри колку навистина ѝ дал!

Васко Спасоски

Тамбураши за 48 роденден: Северина славеше на тераса со вино! (ВИДЕО)

Еспресо