Карлеуша потполно гола во базен: Сите „зумираат“ на едно место (ФОТО)

Популарната пејачка Јелена Карелуша (41) знае на кој начин да ужива во овие жешки денови, па се соблече скроз гола и се разлади во базен.

Јелена го покажа своето тело во полн сјај, кое изгледа совршено и поради тоа има голема самодоверба за да се одлучи на ваков чекор.

Пејачката го сруши интернетот со провокативна глетка, од кои многу припадници на посилниот пол не можат да го тргнат погледот.

Таа е потполно гола, но сепак доста препуштила на имагинацијата, а сигурни сме дека многумина ги „зумирале“ атрибутите на пејачката.

Погледнете:

Фото: Инстаграм

Слични објави

Необични детали од љубовната приказна на ЗЛАТАН ИБРАХИМОВИЌ

Igor

Брз, сочен и вкусен ручек: Направете мусака со сирење (РЕЦЕПТ)

Igor

Романтичната љубовна приказна на еден од најголемите холивудски заводници, актерот Метју Меконахи!

Слободен Печат

Џенифер Лопез и нејзиниот вереник Алекс Родригез се изнаплакаа на говорот на Ванеса Брајант! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Дејвид Бекам остана без коса? (ФОТО)

Васко Спасоски

Видео хороскоп 19 август 2019, понеделник

Igor

Остави Коментар

пет + 10 =

Слични објави

НЕЈЗИНИОТ ГОЛ ЗАДНИК ГО ОДЗЕМА ЗДИВОТ! Кајли Џенер се сликаше гола за Плејбој (ФОТО)

Igor

Мери Петреска „стопи“ 36 килограми готвејќи здраво, сега 3 рецепти споделува со вас!

Igor

Први кавгаџии – 3 хороскопски знаци секогаш спремни за расправија

Igor

Родени шефови – Тие се најупорните и најдоминантните хороскопски знаци!

Igor

Пет хороскопски знаци КОИ БИ ПРОСТИЛЕ НЕВЕРСТВО

Igor

ПЕТ РАБОТИ кои не сте ги знаеле за Љупка Митрова: Јадам риба и баклава во исто време и …

Igor