7.8 C
Скопје
6 декември, 2021

(ФОТО) ЛОКУМЧЕ: СЕВЕРИНА ГИ РАСПАМЕТИ ФАНОВИТЕ – Намерно ова ни го правиш!

Не е некоја тајна дека Северина со секоја своја нова објава на фотографија на социјалните мрежи, ги распаметува своите обожаватели. Така е и овојпат, и тоа – баш темпирана објава, за да го сврти вниманието од бројните критики во турбулентниот период на нејзиниот приватен живот по разводот.

„Таму, таму да патувам“, напиша Северина на постираната фотографија снимена на Малдиви на која позира топлес.

Нејзините фанови веднаш ѝ одговорија со „лајкчиња“ и срциња, ама и со коментари: „згодна и елегантна“, „Намерно ова ни го правиш“, „Уф, далеку“, „Воу“, „Царице“, „Фигурата уште ти е фантастична“…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

 

Слични објави

(ВИДЕО)ПОСЛЕДНИТЕ ЗБОРОВИ НА БАЛАШЕВИЌ: Ќерката Јелена проговори за прошталното писмо на Панонскиот морнар

Еспресо

СЛАВЧО ПОПОСКИ НАЈАВУВА: Снег и на пониските места, еве кога!

Ј.К.Д

(ФОТО) ЛОКУМЧЕ: Моника Белучи блеска од насловната страница на „Sunday Times Style“

Еспресо

ПИЈАН ЧОВЕК МУ ИЗВАДИЛ ПИШТОЛ НА ХАРИС ЏИНОВИЌ: Инцидент кој го обележал животот на пејачот

Еспресо

НАЈГОЛЕМИТЕ ЛАЖГОВЦИ ВО ХОРОСКОПОТ: Бели лаги или сериозен проблем со кажување на вистината?

М.Р.

(РЕЦЕПТ) ОМИЛЕНОТО ЈАДЕЊЕ НА ВОЛТ ДИЗНИ: Семеен рецепт за чили кој потекнува од 1958 година

Еспресо
Се вчитува....