4.8 C
Скопје
03:31 - 4 март, 2024

Ознака : фотосесија

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Џенифер Лопез во провокативна фотосесија: „Кога се чувствуваш добро, ништо друго не е важно“

Еспресо
Прекрасната Џеј Ло воодушеви со најновите фотографии во долна облека кои го обиколија светот. Неверојатната Џенифер Лопез и деновиве е во центарот на вниманието, бидејќи...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Кога Нивес Целзијус се лади, мрежите горат: Расната убавица во жешка фотосесија

Еспресо
Нивес Целзијус го посети националниот парк Плитвички езера каде ја искористи приликата за секси фотосесија. Нивес се соблече во минијатурно бикини и се разлади во...
СветСлајдерСцена

(Фото) Никогаш позгодна: Мараја Кери ја покажа својата топ форма на 53 години! „Изгледаш 20 години помладо“

Еспресо
Мараја Кери (53) се уште е убава жена. Тоа го докажува последната фотосесија во која учествувала, а на која изгледа како триесетгодишна девојка! Мараја Кери...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(ФОТО) РИЈАНА и нејзиното бебе Fashion Killa фотографирани од Ени Лејбовиц за „ВОГ“: „Не мислам да купувам облека од бутици за трудници!“

Еспресо
Американскиот фотограф ја овековечи бремената поп-ѕвезда, која ги препиша модните правила за време на бременоста: „Премногу е забавно да се облекуваш добро. Нема да дозволам...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) РИЈАНА ВО НЕВЕРОЈАТНО СЕКСИ ИЗДАНИЕ ПОЗИРА ЗА ДЕНОТ НА ВЉУБЕНИТЕ 2022: Фотосесија во првите денови на бременоста

Еспресо
Ријана е главно лице (и тело) во новата кампања за долна облека на SavageXFenty дизајнирана за Денот на вљубените.   View this post on Instagram...
Ви препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСлајдер

(ФОТОГАЛЕРИЈА) ЗООЛОШКАТА ДЕНЕС, ЖИВОТНИТЕ КАКО ФОТОМОДЕЛИ: Викендов израдувајте ги дечињата со убава прошетка, еве кој ве чека!

Ј.К.Д
Ви носиме преубава фотогалерија од Зоолошката градина денес.  Нашите пријатели позираа пред нашиот фото-објектив, некои гордо, други помалку срамежливо, ама ќе се согласите дека се...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) Селена Гомез каква што никогаш не сте ја виделе! Успешна верзија на Мерилин Монро

Еспресо
Селена Гомез ја игра улогата на модерна Мерилин Монро за насловната страница на американското издание на Elle. Во фотосесијата за изданието (септември 2021), ѕвездата зрачи...
БалканСлајдерСцена

ФОТО: Атрактивната пејачка Теодора Џехверовиќ и нејзиното момче позираат разголени покрај базен!

Васко Спасоски
Српската пејачка Теодора Џехверовиќ направи хаос на социјалните мрежи, откако објави провокативна фотосесија на која друштво и прави нејзиното момче Нино Целебиќ. Двајцата на фотографиите...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

ФОТО: Го споредуваат со Саша Ковачевиќ и му предвидуваат блескава кариера: Пејачот Филип Пешевски се разголе!

Васко Спасоски
Ако Србија го има Саша Ковачевиќ, нашата естрада го има младиот пејач Филип Пешевски, кои многумина во последно време го споредуваат со српската мега-ѕвезда. Особено...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Јелена Карлеуша ги објави најпровокативните фотки на Инстаграм досега! (ФОТО)

Васко Спасоски
Популарната пејачка Јелена Карлеуша ги сруши буквално социјалните мрежи со низа фотографии во минијатурен костим, во кој никој освен неа не би имал храброст да...