18.8 C
Скопје
06:46 - 13 јуни, 2024

Ознака : кејси

Ви ПрепорачувамеЕспресоСветСлајдерСценаЧудесни жени

(Фото) Сосема различна од Меланија Трамп: Убавата сопруга на Рон ДеСантис е махерка за справување со катастрофи, а го победила и ракот

Еспресо
Ако е вистина дека зад секој успешен маж секогаш стоу (по)успешна жена, тоа е сличајот со Кејси ДеСантис (44), мајка на три деца, жена која преживела рак на дојка, сопруга...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Братот на Бен Афлек ПРОТИВ Џенифер Лопез: Ова се зборовите на Кејси!

Еспресо
Старо-новата врска меѓу Бен Афлек и Џенифер Лопез ги натера сите да сонуваат… освен Кејси Афлек! Помладиот брат на холивудската ѕвезда јасно откри дека не...