23.8 C
Скопје
15:26 - 28 мај, 2024

Најдобрата поранешна сопруга: Џенифер Гарнер му ја спасува кариерата на Бен Афлек!

Џенифер Гарнер би можела да ја добие титулата за најдобра поранешна сопруга на светот, а тоа е и повеќе од заслужено, во однос на тоа дека Гарнер прави сè што може за да му ја спаси кариерата на Бен Афлек.

Гарнер разговараше со режисерот на филмот „The Way back“, О’ Конор, за да биде сигурна дека Афлек нема да ја загуби улогата поради рехабилитацијата, бидејќи и самата знае колку тој ја сака оваа улога.

Штотуку започнавме со подготовките за филмот, а тој почна повторно да пие – рече О’ Конор и објасни дека тогаш Афлек повторно завршил на одвикнување и не знаел што се случило со филмот.

Студиото сметаше дека проектот е завршен, а потоа нè повика Џенифер, неговата поранешна сопруга и рече дека Афлек на лекувањето со себе си земал топка – објасни тој и рече дека Гарнер го замолилa да не се откажат од филмот, бидејќи Афлек навистина сака да биде дел од тоа.

Џенифер, при посетата на Афлек, му објаснила на актерот дека мора да стане посериозен, за потоа и самиот тој да го стори токму тоа.

Меѓутоа до кога таа ќе го поддржува и ќе ја спасува неговата кариера, останува големо прашање, пренесува Метро.

Слични објави

(Видео) Исплива снимка од средбата на Северина и Јелена Карлеуша: ЈК ја изигнорирала, ова никогаш нема да ѝ го прости!

Еспресо

„Нова тура, нова авантура“: Никола Роквиќ откри што прави по враќањето од Егина

Еспресо

(Фото) Дарко Лазиќ чека трето дете! Се појави фотографија, пејачот го гали трудничкиот стомак на сопругата

Еспресо

(Фото) Принцезата Шарлин од Монако конечно насмеана, Алберт ѝ плаќа: Ги покажа децата

еспресо

Лепа Лукиќ напиша тестамент: Еве кому го остава богатството, но под еден услов

еспресо

(Фото) Јелена Карлеуша во јавност, го спомна и Душко: Погледнете како изгледа среде разводната треска 

еспресо
Се вчитува....