7.8 C
Скопје
02:22 - 20 мај, 2022

Ознака : Титула

Балкан Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Слајдер Сцена

(ФОТО) МИС СРБИЈА: Оваа убавица со бисерна насмевска и тело -„вретено“ ја понесе титулата во Шарм Ел Шеик

М.Р.
Изборот за Мис Србија 2021 година се одржа вчеравечер во Шарм Ел Шеик, а титулата ја понесе Ања Радиќ.   View this post on Instagram...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

ФОТО Тој е најсекси маж за 2020 година: За него жените ќе кажат: „Уф“

Васко Спасоски
Американскиот актер и продуцент Мајкл Б. Џордан (33) е најсекси маж на светот! Имено, овој згоден актер и продуцент во магазинот „People“ е избран за...
Лајфстајл Сцена

Најсексипилната жена во светот за 2019 уште еднаш ја оправда оваа титула (ФОТО)

Igor
Атрактивната манекенка Оливија Кулпо (27) уживаше во магијата на романтичниот Париз, а со 4,3 милиони следбеници на Инстаграм ги споделува фотографиите кои ги оставаат без...
Лајфстајл Сцена

Норвешката принцеза поради бисексуалниот дечко повеќе нема да ја користи кралската титула (ФОТО)

Igor
Најстарата ќерка на норвешкиот крал Харолд В, принцезата Марта Луис објави дека повеќе нема да ја користи титулата принцеза во комеријални цели. Принцезата неодамна се...
Лајфстајл Сцена

Списанието „People“ ја прогласи 47-годишната актерка за најубава жена за 2019 година

Igor
Списанието „People” секоја година прогласува една славна дама за најубава, а по пејачката Пинк која беше прогласена за најубава жена за 2018 година, оваа година...