Ознака : Мајкл Б. Џордан

Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

ФОТО Тој е најсекси маж за 2020 година: За него жените ќе кажат: „Уф“

Васко Спасоски
Американскиот актер и продуцент Мајкл Б. Џордан (33) е најсекси маж на светот! Имено, овој згоден актер и продуцент во магазинот „People“ е избран за...