Tag : користи

Лајфстајл Сцена

Норвешката принцеза поради бисексуалниот дечко повеќе нема да ја користи кралската титула (ФОТО)

Igor
Најстарата ќерка на норвешкиот крал Харолд В, принцезата Марта Луис објави дека повеќе нема да ја користи титулата принцеза во комеријални цели. Принцезата неодамна се...
Ви Препорачуваме Лајфстајл

МЕЛАНИЈА ТРАМП КОРИСТИ ДВОЈНИЧКА? Оваа снимка од Нормандија го докажува тоа! (ВИДЕО)

Igor
Оние кои го следат секој чекор на американскиот претседател Доналд Трамп и неговата сопруга, Меланија Трамп, тврдат дека првата дама користела двојничка во текот на...
Сцена Убавина

Трик кој и Меган Маркл го користи: Оваа фризура гарантирано ќе ве подмлади (фото)

Igor
Познатиот фризер Џеј Бирмингам објаснува дека оваа фризура е „инстант фејслифтинг“ Меган Меркл е позната по својата „неуренда“ и најобична пунџа, и токму со оваа...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian