10.8 C
Скопје
20:45 - 28 февруари, 2024

Ознака : архитект

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

КОЈА Е КОНСТРАКТА ПРИВАТНО, има ли деца, што е по професија: Љубовта со сопругот ѝ почнала на интригантен начин, со многу коментари од страна

jasmina.kantardzieva
Откако победи на српскиот избор за песна на Евровизија 2022 со песната „In Corpore Sano“, сите почнаа да зборуваат за Ана Ѓуриќ (34) од Белград,...
Ви ПрепорачувамеЖивотни ПриказниСлајдер

РАЗГОВОР СО МАРИС, модна и лајфстајл блогерка: Во мода е оригиналноста, спонтаноста, искреноста и љубезноста

Наташа Мустафа
Убавата Марис ја следат над 50.000 Инстаграм следбеници и таа е една од најпознатите македонски модни и лајфстајл блогерки, но таа е и архитект. Со...