10.8 C
Скопје
19:27 - 20 април, 2024

Ознака : блог

СветСлајдерСцена

Меган Маркл се враќа на старата професија: Повторно ќе го стартува блогот кој беше затворен поради бракот со принц Хари, еве ги деталите

Еспресо
Писателка, подкастер, активистка и сега (повторно) модна блогерка: по нејзиното збогување со кралското семејство Меган Маркл е вулкан од идеи. Откако помина буката околу – ...
Ви ПрепорачувамеЖивотни ПриказниСлајдер

РАЗГОВОР СО МАРИС, модна и лајфстајл блогерка: Во мода е оригиналноста, спонтаноста, искреноста и љубезноста

Наташа Мустафа
Убавата Марис ја следат над 50.000 Инстаграм следбеници и таа е една од најпознатите македонски модни и лајфстајл блогерки, но таа е и архитект. Со...