3.8 C
Скопје
04:49 - 21 април, 2024

Ознака : марис

Ви ПрепорачувамеЖивотни ПриказниСлајдер

РАЗГОВОР СО МАРИС, модна и лајфстајл блогерка: Во мода е оригиналноста, спонтаноста, искреноста и љубезноста

Наташа Мустафа
Убавата Марис ја следат над 50.000 Инстаграм следбеници и таа е една од најпознатите македонски модни и лајфстајл блогерки, но таа е и архитект. Со...