23.8 C
Скопје
00:08 - 13 јуни, 2024

(Фото) Душко Тошиќ не можеше да ги сокрие емоциите: По тепачката со Јелена, замалку ќе заплаче јавно од среќа

Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ

Парот за момент заборави на вчерашниот скандал…

Без разлика на инцидентот кој се случи вчера, пејачката Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ се уште имаат причина за славење.

принтскрин инстаграм

Ника заврши основно училиште, а колку се горди Јелена и Душко покажуваат фотографиите кои тој ги објавија на Инстаграм.

Прво тоа го направи Јелена пред неколку дена и покажа како течат подготовките, а вчера тоа го направи и Душко.

Поранешниот фудбалер Душко Тошиќ не можеше да остане имун кога се во прашање неговите ќерки Ника и Атина. Така овојпат емотивно ја доживеа малата матура на Ника. Прво ја фотографираше пред вилата на Дедиње, а потоа објави видео како таа позира пред огледалото.

Тибетански хороскоп со неверојатна точност: Четири хороскопски знаци ја откриваат судбината

Слични објави

(Фото) На Драгана Мирковиќ ѝ стигнал меил: Тони Бјелиќ е во врска со помлада секси колешка

еспресо

„Не“ за жилетот: Николина Пишек ги покажа неизбричените пазуви

Еспресо

Вака зборуваше Франсоаз Арди пред смртта: „Се надевам дека смртта ќе ми ја открие тајната на вселената“

еспресо

Жешки детали од спалната соба: Милица Тодоровиќ откри колку пати водела љубов за 24 часа

Еспресо

(Видео) Нивес Целзиус се разголи покрај базен и предизвика воздишки: Покажа многу повеќе од тетоважите

Еспресо

(Фото) Јелена Ѓоковиќ вози велосипед во нива, во фустан со пруги, без трошка шминка: Вака ужива со Новак по неговата операција

Еспресо
Се вчитува....