38.8 C
Скопје
16:37 - 19 јули, 2024

(Фото+видео) Душко Тошиќ „уловен“ на настап кај пријателката на Карлеуша: Еве со кого беше додека пеела Милица Павловиќ

Милица Павловиќ синоќа пееше во еден белградски локал, а меѓу многуте гости кои дојдоа да уживаат во нејзините песни беше и Душко Тошиќ., сè уште официјалниот сопруг на нејзината колешка и пријателка Јелена Карлеуша.

Иако моментално се во фаза на спогодбен развод, тоа не го спречи поранешниот фудбалер да излезе навечер и убаво да се забавува со хитовите на Павловиќ. Фудбалерот дошол во популарната, преполна градина на белградскиот ресторан во друштво на пријатели.

Медиумите се интересираа дали Милица ќе се слушне со Јелена по настапот, за да ѝ каже од прва рака со кого Душко излегол и преноќил и што направил.

– Дали е тој таму? Одлично, мило ми е. Прашање е дали ќе го видам од блицовите. Главно гледам, секако ќе му мавнам и ќе му се јавам и тој ќе ми се јави. Верувајте, имаме многу поинтересни теми отколку да разговараме каде е, што прави и со која жена. Не, не… – рекла Милица.

Душко до доцна во ноќта уживаше во нејзиниот настап, додека тој го привлече вниманието на многу девојки, а некои од нив се обидоа и да се доближат до неговата маса.

@radio.svetski #duskotosic #jk #karleusa #jelenakarleusa #milicapavlovic #duskotosicmilicapavlovic #nocniprovod #zurka ♬ original sound – RADIO SVETSKI

Слични објави

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо

Принцот Хари ќе објави нов „сензационален материјал“ во нова книга: Има што да раскаже за серија книги

еспресо

(Фото) Жељко Бебек настапува со синот кој „растура“: Сакам да ме „прешиша“ на сцена

еспресо
Се вчитува....