36.8 C
Скопје
18:16 - 19 јули, 2024

(Фото) Марија Шерифовиќ за првпат замина на одмор со синот: Со нив е и забарката 

Популарната пејачка Марија Шерифовиќ ги спакува куферите и замина на првиот одмор заедно со синот Марио.

Двајцата се качиле во авион и се упатиле кон Црна Гора, а бидејќи момчето веќе летало од Америка за Србија, Марија била поопуштена.

Тие двајца не биле сами, Шерифовиќ донела и бебиситерка, но и стоматолог.

– Единствено што ми треба, освен Марио и неговата бебиситерка, е мојата забарка,  доколку ми испадне протезата за да не се враќам во Белград – изјави Марија Шерифовиќ.

Во Црна Гора им се придружи Јована Пајиќ, една од најблиските пријателки на Марија, а неодамна беа заедно во Америка.

Шерифовиќка снимила се за својот блог, па го покажа луксузот во кој уживаат, а во хотелскиот апартман имаат посебен кревет за Марио.

– Решивме да го носиме Марио на плажа многу рано или доцна, но тој ја откри магијата на водата, па ќе биде тешко да го извадиме – рече Марија.

принтскрин

Кој е Немања, со кого Сања Кужет доби второ дете: Двапати влегле во врска, по десет години…

Слични објави

(Фото) Вистински дечко! Синот на Дара Бубамара ја надраснал мајка си, зборува три странски јазици и планира да стане фудбалер

jasmina.kantardzieva

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо
Се вчитува....