39.8 C
Скопје
16:08 - 19 јули, 2024

(Фото) Се соблече синот на Харис и Мелина Џиновиќ: Кан позира гол до појас, мускулите „пукаат“

Синот на Мелина Џиновиќ и Харис Џиновиќ, Кан Џиновиќ, ја заинтригира јавноста по разводот на своите родители, особено поради лошиот однос кој го имал со мајка си.

Кан Џиновиќ е многу активен на социјалните мрежи, а сега со својата последна објава предизвика бројни реакции кај своите следбеници.

Имено, тој на својот профил сподели фотографија на која позира без маица. Џиновиќ ги стегнал рацете за мускулите да дојдат до израз, а може да се види дека напорните тренинзи дале одлични резултати.

Да потсетиме, пејачот Харис и неговата поранешна сопруга Мелина Џиновиќ ги одбележаа последните неколку месеци кога се во прашање скандалите со познатите личности.

Тие ставија точка на бракот по 22 години заедно, а Харис дури зборуваше за нејзиното неверство. Многу се зборуваше за нивните деца, додека пејачот истакна дека Кан е многу лут на својата мајка, а Џина наводно ја отследела од Инстаграм.

 

Слични објави

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо

Принцот Хари ќе објави нов „сензационален материјал“ во нова книга: Има што да раскаже за серија книги

еспресо

(Фото) Жељко Бебек настапува со синот кој „растура“: Сакам да ме „прешиша“ на сцена

еспресо
Се вчитува....