Ознака : истите

Лајфстајл Сцена

Што прават ПАРИТЕ И СЛАВАТА? На сликите се ИСТИТЕ ЖЕНИ, со разлика од осум години (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Кланот Кардашијан-Џенер се икони на убавината и славата на социјалните мрежи, а најмладата Kајли Џенер e сопственичката на козметичкото царство вредно повеќе од милијарда долари,...
Лајфстајл Сцена

4 убавици кои пропаднаа и остареа предвреме (ФОТО)

Igor
На почетокот на кариерата тие изгледаа како божици… Нереалната убавина и анѓелското лице на една жена умее да ја маѓепса целата планета и да направи...