Ознака : славата

Лајфстајл Сцена

Што прават ПАРИТЕ И СЛАВАТА? На сликите се ИСТИТЕ ЖЕНИ, со разлика од осум години (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Кланот Кардашијан-Џенер се икони на убавината и славата на социјалните мрежи, а најмладата Kајли Џенер e сопственичката на козметичкото царство вредно повеќе од милијарда долари,...