10.8 C
Скопје
02:01 - 28 февруари, 2024

Ознака : време

СценаХороскоп

ЈА САКААТ СВОЈАТА СЛОБОДА: Овие 3 хороскопски знаци сакаат врска, но и доволно простор

Igor
Дури и кога се во најсреќна врска, некои луѓе сакаат да имаат време за себе и тоа воопшто не значи дека не се вљубени во...
Секојдневие

Фризура која секогаш е во тренд – Еве како да ја направите! (ВИДЕО)

Igor
Со доаѓањето на топлите денови, на градските улици се повеќе среќаваме жени кои својата коса, без оглед дали таа е средна или долга, ја плетат...
ЛајфстајлСцена

Мишел Фајфер секогаш има насмевка на лицето, но таа долго време се бори со овој сериозен проблем

Igor
Публиката ја обожава, а Мишел Фајфер сепак се држи на страна. Мишел Фајфер отсекогаш плени со својот совршен стил, а својата слава не ја стекнала...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

По разводот и борбата за старателство БРЕД ПИТ најде време и за НОВА ЉУБОВ?!

Igor
Во јули 2017 година, само една година откако неговата сопруга Анџелина Џоли поднесе барање за развод, животот на Бред Пит речиси се распаѓаше. Тогаш беше...
Лајфстајл

Колку време мажот треба да „ИЗДРЖИ“ во сексот за да бидат задоволени двете страни?

Igor
Еден час? Половина час? 15 минути? Колку би требало сексот да трае, поточно колку мажот би требало да „издржи“ за односот да им донесе задоволство...
Лајфстајл

Немате желба за секс веќе подолго време? Еве како да го пронајдете и проблемот и решението!

Igor
Се случува многу почесто отколку што сакаме да признаеме – во еден момент сексот е на врвот од нашите омилени активности, а веќе во следниот...
Uncategorized

20 лесни начини за чистење на вашиот дом во само неколку минути (ВИДЕО)

Igor
Овие прекрасни совети за чистење загарантирано ќе ви заштедат време и пари! Научете како брзо да ја исчистите микробрановата печка користејќи само вода и оцет,...