20 лесни начини за чистење на вашиот дом во само неколку минути (ВИДЕО)

Овие прекрасни совети за чистење загарантирано ќе ви заштедат време и пари!

Научете како брзо да ја исчистите микробрановата печка користејќи само вода и оцет, како да вшмукувате за да најдете мали предмети и накит загубени во домот, да се справите со запушените одводи и многу повеќе супер практични трикови за чистење!

Ќе ви покажеме паметни начини како да ги користите кујнските сунѓери за чистење, како да чистите со лимон и да направите раствор од портокал и да го чувате килимот совршено чист.

Погледнете го видеото…

Слични објави

Балкон во полн цут

Igor

Интересна модна комбинација: Антониа Гиговска позира во црн модерен градник и жолти тренерки (ФОТО)

Слободен печат

Мали совети за секогаш чиста и убаво уредена бања

Igor

Џек Ма: Луѓето без пари имаат ЕДНА ЗАЕДНИЧКА РАБОТА поради која никогаш нема да заработат доволно!

Igor

Ратајковски провоцираше на премиерата на филмот: „Баталето го Харви!“ (ФОТО)

Слободен Печат

ОДЛУКАТА Е ДОНЕСЕНА: Еве кои се најдобро облечените дами за 2019 година (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

тринаесет − девет =

Слични објави

Вака се спрема за празниците кај Лепа Брена! (ФОТО)

Слободен Печат

Ќерката на најбогатата Хрватка позираше пред елката, нејзиното деколте засени се! (ФОТО)

Слободен печат

Лесен трик за дезинфекција на кујнскиот сунѓер

Igor

„Летачки ангел“: Беквалац висеше на 10 метри височина, а поради нејзината реакција се насмеаа сите! (ВИДЕО)

Слободен печат

Изложба на македонска мода и дизаjн (ФОТО)

Слободен печат

Како покрај работата да имате и квалитетен приватен живот

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian