По разводот и борбата за старателство БРЕД ПИТ најде време и за НОВА ЉУБОВ?!

Во јули 2017 година, само една година откако неговата сопруга Анџелина Џоли поднесе барање за развод, животот на Бред Пит речиси се распаѓаше. Тогаш беше забележан несреќен, во бела несредена маица, изгледајќи целосно изнемоштено и намачено.

Две години од тогаш, работите се поинакви. Во екот на промоцијата на својот нов филм „Once Upon a Time in Hollywood“, Пит изгледа подобро отколку било кога и повторно ги освојува црвените теписи ширум светот.

„Му требаше малку време да си дојде на себе, и тоа траеше многу подолго отколку што мислеше дека ќе трае, но сега се чувствува добро и повторно е подготвен да се носи со се што животот му нуди“, тврди извор близок до актерот.

Јавноста сепак мислеше дека Бред Пит ќе остане само сенка од некогашниот успешен актер и дека никогаш нема да успее да се избори со алкохолот во кој тој, според наводите на изворот, буквално се давел.

Меѓутоа, откако минатиот август судот одлучи да му дозволи на Бред Пит повторно да ги гледа своите шест деца, кои ги има со Анџелина Џоли, тој повторно е оној стариот.

profimedia

Изворот наведува дека актерот летото ќе го помине работејќи на нови проекти, но и ќе се обиде повторно да воспостави добар однос со децата.

Се радува на се што доаѓа, а покрај кариерата и децата, запозна и една млада дама со која во моментов ужива“, признава изворот.

Според неговите зборови, Бред не планира ништо сериозно, туку ужива во слободата и својот гламур кој животот во Холивуд може да му го пружи.

Слични објави

Средба на ЛУТИТЕ РИВАЛКИ во авион: Сека Алексиќ по грешка седнала на местото на Дара Бубамара

Igor

Трендови во спалната соба: „Свет секс“ е главен хит во 2020 година!

Еспресо

Ќерката на Анџелина и Бред ќе го менува полот

Igor

Том Хенкс во говорот спомна пет деца, а има четири – Ќе се воодушевите кога ќе слушнете зошто! (ВИДЕО)

Еспресо

Бизарна казна: Сопругот на Северина ќе плати 750 евра затоа што се сликал со синот на пејачката

Igor

Знаци кои откриваат колку сте вљубени во вашиот партнер

Еспресо

Остави Коментар

7 − 2 =

Слични објави

Рај за авантуристите: Ова е најубавиот природен базен на светот! (ФОТО)

Еспресо

Експлицитни сцени кои им се тешки дури и на искусните актери: Оваа жена знае како да ги опушти

Еспресо

Како изгледа шопингот од перспективата на мажите (ФОТО)

Еспресо

Ги „шекна“ Бугарите со својот настап: Уште еден македонски талент „избега“ во соседството! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Уште едно ПРОВОКАТИВНО ВИДЕО од спалната на Карлеуша (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Еспресо