ЈА САКААТ СВОЈАТА СЛОБОДА: Овие 3 хороскопски знаци сакаат врска, но и доволно простор

Дури и кога се во најсреќна врска, некои луѓе сакаат да имаат време за себе и тоа воопшто не значи дека не се вљубени во својот партнер.

Според астролозите, ваквите личности се раѓаат во следниве хороскопски знаци:

ОВЕН

Тие се независни уште од деца и најмногу си веруваат себе. Важат за лојални и верни партнери, но и покрај тоа им е потребно време во кое ќе размислуваат и реализираат планови поврзани само за нив.

БЛИЗНАЦИ

Тие се друштвени и иако сакаат да поминуваат време со вас, постојат и оние денови кога сакаат да бидат со своето друштво, без ваше присуство. Можеби тоа ве лути, но направете го и вие истото и ќе видите дека не е страшно.

ЈАРЕЦ

Јарците најмногу се плашат од самотија, но тоа не е причина кога сè друго е во ред, да посакаат да бидат малку сами со себе. Тоа им помага во рационализација на актуелните проблеми, кои не се поврзани само со врската, туку и со сите останати аспекти од животот.

Слични објави

Потресна приказна за рок легендата: Последните часови од животот на Милан Младеновиќ

Igor

Дневен хороскоп за 3 април 2019, среда

Igor

КОМЕНТАР ПОРАДИ КОЈ ИНСТАГРАМ ГОРИ: Еве што Карлеуша ѝ напиша на младата пејачка

Igor

И вкусен и здрав: Неколку причини зошто луѓето обожаваат да јадат пармезан

Igor

Џеј Ло повторно воодушеви: Во бел костим за капење гордо го покажа своето тело (ВИДЕО)

Еспресо

Раде Шербеџија откри како со сопругата ги поминуваат деновите во самоизолација

Еспресо

Остави Коментар

два × 5 =

Слични објави

Манекенката Накова гордо ги покажа облините во Охрид! (ФОТО)

Дали ја препознавате? Ќерка е на познати актери, а светот ја запозна во еротската трилогија

Еспресо

ЈА ИЗМЕШАА СО ХОЛИВУДСКА ДИВА: Оваа позната пејачка откри интересна случка од Прага

Igor

Сочни полнети пилешки ролнички, нема да можете да им одолеете

Igor

Фустани кои го заземаа модниот трон: Еве кои модели ќе владеат на улиците (ФОТО)

Igor

Благодарение на неверојатниот изглед Наташа Ли стана една од најпознатите Русинки на светот! (ФОТО)

Еспресо