15.8 C
Скопје
18:57 - 27 февруари, 2024

Ознака : сцена

ЛајфстајлСцена

Мел Би со шокантно тврдење: Имав секс со Гери Халивел

Igor
Поранешната членка на Spice Girls откри една долго чувана тајна, дека ја завела поранешната колешка Гери Халивел и дека имала секс со неа. „Бевме најдобри...
ЛајфстајлСцена

Пејачката Аланис Морисет повторно бремена

Igor
Аланис Морисет веќе двапати се оствари како мајка, а неодамна преку Инстаграм објави дека е бремена со нејзиното трето дете. Таа објавила фотографија како снима...
ЛајфстајлСцена

Повлечени сите тужби против Џуси Смолет

Igor
Иако државниот обвинител во Чикаго ги повлече сите тужби и обвинувања против актерот Џуси Смолет, тој сè уште ја нема вратено довербата на сите свои...