ОТКРИЕНА ПРИЧИНАТА: Поранешниот сопруг бил насилен со Беквалац поради неверство со ОВОЈ тенисер

По скандалот со насилното однесување на Лука Лазукиќ, во српската јавност излегуваат детали за неговиот развод од пејачката Наташа Беквалац.

Пријателка на Лазукиќ за српски „Курир“ открила дека до конфликтот дошло откако Лука дознал дека Наташа подолго време е во врска со тенисерот Илија Бозољац.

Таа открива дека кога скандалот беше актуелен, погрешно се пренесувале информациите дека Наташа нашла љубовни пораки во телефонот на Лука и дека онаа која е неверна е таа.

Слични објави

Секси медитација: Никол Шерцингер позираше во бикини и го покажа совршеното тело (ФОТО)

Igor

Телохранителот на Џони Деп откри како глумецот го исекол прстот

Еспресо

Чоколадо: Афродизијак и здравје

Еспресо

ФОТО: Сите очи вперени во Кајли: Дали би се осмелиле да го облечете овој фустан?

Васко Спасоски

Кои жени најмногу уживаат во сексот?

Igor

Лепа Брена и снашката подетинеа: Исплива НИКОГАШ ОБЈАВЕНА ФОТКА! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

девет + 8 =

Слични објави

НАПРАВЕТЕ И ГО ОВА НА ЖЕНАТА И ЌЕ БИДЕТЕ НЕЈЗИН КРАЛ: Само една работа ве дели од МАЈСТОР ВО КРЕВЕТОТ!

Igor

Калиопи му го честиташе роденденот на бившиот сопруг: Секогаш биди среќен мој драг и сакан Зафирчев

Еспресо

Како со помош на лимон да го решите проблемот со сува кожа?

Igor

Енрике Иглесијас го вееше албанското знаме среде Солун (ФОТО)

Igor

Дречливо и премногу тесно! Сите зборуваат за деколтето на Мишел Обама (ФОТО)

Igor

Пејачот на „Прљаво казалиште“ „дрво пијан“ на концерт, но вистината е оваа! (ВИДЕО)

Васко Спасоски