Погледнете како изгледаше првата проба на Тамара на евровизиската сцена (ФОТО+ВИДЕО)

Нашата претставничка на Евровизија за оваа година, Тамара Тодевска отпатува во Тел Авив каде со пресната „Proud“ ќе ја претстави нашата земја, погледнете ја пробата.

На првата проба на евровизиската сцена таа носеше смарагдно зелен фустан од дизајнерот Александар Ношпал.

Погледнете го видеото:

 

Слични објави

Сораја не штедеше на прославата на роденденот: Пејачите не можеле да го додржат бакшишот во раце, а имала и тортата од банкноти (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Поранешната снаа на Бекамови ужива на Ибица

Еспресо

Боб Марли на 16 години објави прва песна, Сид Берет ги напушти „Pink floyd“ и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

Курирката го изгубила накитот на Рита Ора вреден 4 милиони долари

Igor

Таткото на Меган Маркл изнесе интимни семејни детали – Светот е запрепастен! (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

ИСФРЛЕНА НА УЛИЦА СО ДВА КУФЕРИ: Познатата пејачка поминала низ вистинска АГОНИЈА кога мажот и го одземал синот!

Igor

Остави Коментар

2 × 1 =

Слични објави

Доста со лагите! Колку всушност треба да трае „секс акцијата“?

Igor

Хрватот Иван направил базен во приколката од камионот – „Сакам сите да дојдат, заедно да се забавуваме“ (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

СИТЕ ПОГЛЕДИ КОН МИРКА: Еве колку чини фустанот кој го носеше сопругата на Роже

Igor

Оваа албанска пејачка има 52 години, но нејзиното тело е како на тинејџерка (ФОТО)

Igor

Нема потреба повеќе да ги криете нозете – Ова е најдобриот домашен лек за проширени вени

Igor

Славниот актер искрено за најголемата грешка во животот: Бракот ми се распаѓаше, а јас пиев сè повеќе и повеќе

Еспресо