Пејачката Аланис Морисет повторно бремена

Аланис Морисет веќе двапати се оствари како мајка, а неодамна преку Инстаграм објави дека е бремена со нејзиното трето дете.

Таа објавила фотографија како снима во студио, а евидентен е нејзиниот заоблен стомак.

Аланис има 44 години и веќе ги има осумгодишниот Евер Имре и тригодишната Оникс Солас.

Морисет последен пат издаде албум во 2012 година, а на фотографијата на Инстаграм напишала дека следуваат многу нови нешта.

Слични објави

За овие ПЕТ ЗБОРОВИ заработи 100.000 евра: Марина Туцаковиќ напиша само еден стих од песната која СИТЕ ЈА ЗНАЕТЕ

Еспресо

Меган Маркл е обвинета дека заработува од кралското семејство!

Еспресо

Бремената Ешли се снимала потполно гола: Се обидувам да го сакам своето тело (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Секс-бомби го „нападнаа“ Новак Ѓоковиќ во Лос Анџелес, едната од нив ја нарекуваат српската Ким Кардашијан! (ФОТО)

Васко Спасоски

Слаткар и Сања станаа родители: Бебето доби многу интересно име! (ФОТО)

Еспресо

Инфлуенсерката со најпознатиот задник повторно го „сруши“ интернетот! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

11 + 5 =

Слични објави

Раперката Тауна, новата албанска СЕКС-БОМБА (ФОТО)

Igor

Ова е модна катастрофа! Луна Џогани треба под итно да си ангажира стилист! (ФОТО)

Igor

Неодолив чоколаден ролат

Igor

СЕ ШУШКА: Меган Маркл веќе се породила?

Igor

Таа е најскромна во кралството – Британската војвотка Кејт Мидлтон осум години носи еден ист фустан! (ФОТО)

Еспресо

НАЈУБАВИТЕ ОД МАКЕДОНИЈА (TРET ДЕЛ)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian