Tag : аланис морисет

Лајфстајл Сцена

ВО СЕНКА НА СЛАВНИТЕ: Овие холивудски ѕвезди имаат браќа или сестри близнаци

Igor
Додека тие „жарат“ низ Холивуд, нивните браќа и сестри живеат доста повлечен и различен живот, во однос на своите популарни роднини. Некои од нив, како...
Лајфстајл Сцена

Се бореше со ПОСТПОРОДИЛНА ДЕПРЕСИЈА, а сега пејачката го доби третото дете

Igor
Аланис Морисет порано годинава објави дека е бремена по третпат и тоа откако во 2017 се избори со тешката постпородилна депресија. Во тоа време, преку...
Лајфстајл Сцена

Пејачката Аланис Морисет повторно бремена

Igor
Аланис Морисет веќе двапати се оствари како мајка, а неодамна преку Инстаграм објави дека е бремена со нејзиното трето дете. Таа објавила фотографија како снима...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian