18:32 - 20 април, 2024

Ознака : ештон качер

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Ештон Качер и Мила Кунис во центар на скандал: Го поддржале осудениот силувач

Еспресо
Холивудската актерска двојка Ештон Качер и Мила Кунис се на удар на критики откако американските медиуми открија дека му напишале писмa со поддршка на Дени...
СветСлајдерСцена

Ештон Качер открива: „Болеста ме остави неспособeн да гледам, слушам и да одам една година“

Еспресо
Актерот дури денес раскажа за трагедијата што ја доживеал пред околу две години: „Многу ретка форма на васкулитис ми го расипа видот, слухот, целата моја...
СветСлајдерСцена

(Фото) Ештон Качер на служба на „геј“ свадба

Еспресо
Ѕвездата на филмот „Два и пол мажи“ служеше на свадбената церемонија на Мајк ван Рикум, неговиот извршен асистент, кој стапи во брак со Јутјубертот PK...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Успешно ја криеше врската со месеци: Новиот избраник на Деми Мур е швајцарски готвач близок со Меган Маркл

Еспресо
Актерката Деми Мур по разводот со третиот сопруг Ештон Качер не откриваше многу за својот љубовен живот, а беше поврзувана со многумина. Американските медиуми сега...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

ЗЕЛЕНСКИ СО ПОРАКА ДО МИЛА КУНИС И ЕШТОН КАЧЕР: „Ѕвездениот пар искрено верува во нас“

Еспресо
Украинскиот претседател во својата вообичаена ноќна видео-порака емитувана преку социјалните мрежи им се заблагодарува на актерите Мила Кунис и Ештон Качер: „Собраа 35 милиони за...
СветСлајдерСцена

Мила Кунис и Ештон Качер собраа 30 милиони долари за помош на Украинците

Еспресо
Холивудскиот пар Ештон Качер и Мила Кунис досега собрале 30 милиони долари, откако отворија страница на GoFundMe со барање за хуманитарна помош за украинските бегалци....
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

MИЛА КУНИС И ЕШТОН КАЧЕР собраа над 20 милиони долари за бегалците од Украина: „Одиме понатаму!“

Еспресо
Започнаа пред неполна недела со хуманитарната акција, собраа повеќе од 20 милиони долари, но мисијата на Мила Кунис, родена во Украина, и нејзиниот сопруг Ештон...
СветСлајдерСцена

МИЛА КУНИС СОБИРА 30 МИЛИОНИ ДОЛАРИ ЗА УКРАИНЦИТЕ: Никогаш не сум била толку горда што сум Украинка!

Ј.К.Д
Холивудскиот брачен пар, актерката со украинско потекло Мила Кунис и нејзиниот партнер, актерот Ештон Качер, започнаа кампања насловена GoFundMe за собирање средства за Украинците погодени...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Ештон Качер се уште е во контакт со ќерките на Деми Мур!

Еспресо
Деми Мур и Ештон Качер ставија точка на својот брак уште пред 7 години, но тоа не значи дека актерот на одржува контакт со ќерките...
ЛајфстајлСцена

ВО СЕНКА НА СЛАВНИТЕ: Овие холивудски ѕвезди имаат браќа или сестри близнаци

Igor
Додека тие „жарат“ низ Холивуд, нивните браќа и сестри живеат доста повлечен и различен живот, во однос на своите популарни роднини. Некои од нив, како...