34.8 C
Скопје
18:48 - 22 јули, 2024

Ознака : 20 милиони долари

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

MИЛА КУНИС И ЕШТОН КАЧЕР собраа над 20 милиони долари за бегалците од Украина: „Одиме понатаму!“

Еспресо
Започнаа пред неполна недела со хуманитарната акција, собраа повеќе од 20 милиони долари, но мисијата на Мила Кунис, родена во Украина, и нејзиниот сопруг Ештон...