21.8 C
Скопје
04:13 - 15 јули, 2024

Ознака : скарлет јохансон

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Скарлет Јохансон: „Бев хиперсексуализирана, мислеа дека сум постара. Тоа влијаеше на мојата кариера“

Еспресо
Глумицата Скарлет Јохансон призна дека се чувствувала „хиперсексуализирано“ и „категоризирано“ во раната фаза од нејзината кариера, пишува Дејли Мејл. Познатата актерка гостуваше во подкастот на...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСветСлајдерСцена

(ФОТО) СЕ ВЕРИ СИМОНА ЖИВКОВСКА: Актерката која глумеше рамо до рамо со Скарлет Јохансон објави фотографии од прославата

М.Р.
Симона Живковска, актерката која имавме прилика последно да ја гледаме во култниот филм на Марвел ,„Црната вдовица“, рамо до рамо со Скарлет Јохансон се вери...
СветСлајдерСцена

На Скарлет Јохансон ѝ се роди син!

М. Г.
Скарлет Јохансон(36) и нејзиниот сопруг Колин Џост(39), само што го пречекаа своето прво заедничко бебе, потврдува списанието „Пипл“. Јохансон е мајка и на ќерката Роуз...
СветСлајдерСцена

СКАРЛЕТ ЈОХАНСОН БРЕМЕНА! Сопругот на познатата актерка на неговиот настап откри се , не ја криеше ВОЗБУДАТА!

М. Г.
Актерката Скарлет Јохансон и нејзиниот сопруг Колин Џост чекаат принова, пренесува „Пејџ Сикс“. Информацијата дека актерката е бремена ја сподели со јавноста нејзиниот сопруг Колин,...
СветСлајдерСцена

ФОТО: Една од најплатените и најубави жени во Холивуд наполни 36 години – Да се потсетиме како се менуваше таа низ годините

Еспресо
Слатката Скарлет Јохансон преку ноќ порасна во една од најсексипилните актерки во Холивуд и жени воопшто, а по повод нејзиниот роденден се сеќаваме како славната...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Прекрасната Скарлет Јохансoн пред врвот на својата слава била во врска со еден од најпознатите холивудски актери! (ФОТО)

Еспресо
Скарлет Јохансoн номинирана е во категориите за Најдобра актерка со главна улога за филмот „Marriage Story“ и за Најдобра женска споредна улога за филмот „Jojo...
СветСцена

Неодоливата Скарлет Јохансон: Што сѐ може да направи Црната вдовица? (ФОТО)

Слободен печат
Славната актерка Скарлет Јохансон веќе подолг временски период соработува со тренерот Ерик Џонсон, кој вели дека фитнесот за неа сега станал како „миење заби, бидејќи...
ЛајфстајлСцена

Скарлет Јохансон не верува во моногамија, но верува во трета среќа?

Igor
Холивудската глумица Скарлет Јохансон (35) се подготвува по третпат да застане пред олтарот со Колин Јост (37). Пред две години Скарлет се разведе од вториот...
ЛајфстајлСцена

ВО СЕНКА НА СЛАВНИТЕ: Овие холивудски ѕвезди имаат браќа или сестри близнаци

Igor
Додека тие „жарат“ низ Холивуд, нивните браќа и сестри живеат доста повлечен и различен живот, во однос на своите популарни роднини. Некои од нив, како...
ЛајфстајлСцена

Трета среќа: СКАРЛЕТ ЈОХАНСОН пак ќе се мажи (ФОТО)

Igor
Официјално е потврдено дека Скарлет Јохансон се свршила со Колин Јост. Марсел Парисеу, претставникот за медиумите на Скарлет Јохансон ја потврди веста за свршувачката. View...