16.8 C
Скопје
05:16 - 13 јуни, 2024

Ознака : црната вдовица

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСветСлајдерСцена

(ФОТО) СЕ ВЕРИ СИМОНА ЖИВКОВСКА: Актерката која глумеше рамо до рамо со Скарлет Јохансон објави фотографии од прославата

М.Р.
Симона Живковска, актерката која имавме прилика последно да ја гледаме во култниот филм на Марвел ,„Црната вдовица“, рамо до рамо со Скарлет Јохансон се вери...
Филм и ТВ

Фаза 4: Марвеловите јунаци во нова офанзива

Еспресо
Во последниот блокбастер на Марвел – „Одмаздниците: Завршна игра“, го проследивме расплетот на точно 21 филм, кои во изминативе години ги исполнуваа киносалите од целиот...
СветСцена

Неодоливата Скарлет Јохансон: Што сѐ може да направи Црната вдовица? (ФОТО)

Слободен печат
Славната актерка Скарлет Јохансон веќе подолг временски период соработува со тренерот Ерик Џонсон, кој вели дека фитнесот за неа сега станал како „миење заби, бидејќи...