36.8 C
Скопје
17:22 - 18 јуни, 2024

Ознака : кифер сатерленд

ЛајфстајлСцена

ВО СЕНКА НА СЛАВНИТЕ: Овие холивудски ѕвезди имаат браќа или сестри близнаци

Igor
Додека тие „жарат“ низ Холивуд, нивните браќа и сестри живеат доста повлечен и различен живот, во однос на своите популарни роднини. Некои од нив, како...