24.8 C
Скопје
10:46 - 15 јуни, 2024

Мел Би со шокантно тврдење: Имав секс со Гери Халивел

Поранешната членка на Spice Girls откри една долго чувана тајна, дека ја завела поранешната колешка Гери Халивел и дека имала секс со неа.

„Бевме најдобри пријателки, едноставно се случи. Гери би ме мразела, бидејќи таа денес е префинета дама, но тоа е факт. Се случи и се смеевме на тоа. Се надевам само дека таа нема да го демантира ова, затоа што беше само забава“, изјавила Мел Б, која никогаш не ја криела својата бисексуалност.

Таа е позната и по својата скандалозна природа и лоша репутација, особено по разводот од сопругот Стефан Белафонте. Тогаш во јавноста испливаа скокотливи детали за нивниот однос и наводното постоење на домашни снимки. Се зборуваше и дека пејачката го терала да има секс со нивната помошничка и тоа го снимала.

Слични објави

Се огласи кралот Чарлс: Пресреќен е што Кејт Мидлтон се враќа на неговиот роденден во јавност

еспресо

Трагедија, почина црногорскиот голман Матија Шаркиќ: Му се слошило во станот во Будва

еспресо

Откриена посебната врска на Кејт Мидлтон и кралицата Елизабета Втора

еспресо

(Фото) Ова е братот на Јована Јеремиќ кој вешто го крие: Тој ѝ е најголема поддршка

еспресо

Пријателите на Џенифер Лопез предвидуваат: Ќе го надмине разводот со Бен Афлек и ќе му се врати на Алекс Родригез!

еспресо

(Фото) Кејт Мидлтон се огласи пред утрешното јавно појавување: Терапијата оди добро, има лоши и добри денови

еспресо
Се вчитува....