24.8 C
Скопје
12:56 - 14 април, 2024

Ознака : мел б

СветСлајдерСцена

ПОРАНЕШНАТА СПАЈСИЦА ВЕЌЕ ПЕТ НЕДЕЛИ СЕ БОРИ СО КОРОНАВИРУСОТ: Ова не е шега, лежам свиткана во креветот

И. Т.
Поранешната спајсица Мелани Браун им се пожали на своите следбеници дека сепак не успеала да го победи коронавирусот. 46-годишната Браун на својот инстаграм-профил објави неколку...
ЛајфстајлСцена

СЕ СТРАВУВА ДЕКА ЗАСЕКОГАШ ЌЕ ГО ЗАГУБИ ВИДОТ: Мел Б префрлена во болница!

Igor
Поранешната членка на мегапопуларниот женски бенд „Спајс грлс“, Мелани Браун позната како Мел Б итно е пренесена во болница откако го загубила видот. Пејачката е...
ЛајфстајлСцена

Мел Би со шокантно тврдење: Имав секс со Гери Халивел

Igor
Поранешната членка на Spice Girls откри една долго чувана тајна, дека ја завела поранешната колешка Гери Халивел и дека имала секс со неа. „Бевме најдобри...