Ознака : мел б

Лајфстајл Сцена

СЕ СТРАВУВА ДЕКА ЗАСЕКОГАШ ЌЕ ГО ЗАГУБИ ВИДОТ: Мел Б префрлена во болница!

Igor
Поранешната членка на мегапопуларниот женски бенд „Спајс грлс“, Мелани Браун позната како Мел Б итно е пренесена во болница откако го загубила видот. Пејачката е...
Лајфстајл Сцена

Мел Би со шокантно тврдење: Имав секс со Гери Халивел

Igor
Поранешната членка на Spice Girls откри една долго чувана тајна, дека ја завела поранешната колешка Гери Халивел и дека имала секс со неа. „Бевме најдобри...