СЕ СТРАВУВА ДЕКА ЗАСЕКОГАШ ЌЕ ГО ЗАГУБИ ВИДОТ: Мел Б префрлена во болница!

Поранешната членка на мегапопуларниот женски бенд „Спајс грлс“, Мелани Браун позната како Мел Б итно е пренесена во болница откако го загубила видот.

Пејачката е однесена на испитување во една болница во Лондон.

Британските медиуми пренесуваат дека на 43-годишната Мелани и се слошило додека била во својот дом и дека нејзиното семејство веднаш повикало Брза помош. Мелани повторувала само дека „ништо не гледа“.

Пејачката инаку пред дваесетина години ласерски се обидела да ја намали диоптријата, но откако операцијата тргнала во лош правец таа трајно го загубила видот на левото око. Но, сега Мелани се пожалила дека не гледа ништо ниту на десното око и дека „ослепела“.

 

Слични објави

Светот се простува со саксофонистот Марсело Пералтa (ВИДЕО)

Еспресо

Бев осамена и немав време за мажи! Весна Змијанац прозборе и за голите фотографии од младоста (ФОТО)

Igor

Пробајте да се фокусирате! Лила Филиповска објави фотка и се пофали со обетките, но погледот оди надолу! (ФОТО)

Igor

Се мажи српската водителка Деа Ѓурѓевиќ!

Igor

Камила не сака да го види принцот Чарлс ниту за годишницата од бракот

Еспресо

Македонски изведувачи го одбележаа второто издание на „Скопје анплагд 2020“

Еспресо

Остави Коментар

Осумнаесет − четири =

Слични објави

Жените конечно признаа: Каков тип на мажи им се допаѓаат најмногу?

Еспресо

Хипнотизиран: Саша Поповиќ се загледа во задникот на Јелена Карлеуша како да не видел!(ФОТО)

Igor

Роден е тапанарот Карл Палмер, „The temptations“ го објавија својот деби албум и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

Селма Блер покажува знаци на подобрување во борбата со мултиплекс склерозата (ФОТО)

Igor

Меган Маркл ги воодушеви сите со својот опуштен изглед: Повторно им пркоси на кралските правила (ВИДЕО)

Igor

Собра 11 милиони следбеници поради својот огромен задник! (ФОТО)

Слободен Печат