6.8 C
Скопје
06:28 - 4 март, 2024

Ознака : мартина

Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

Рецепт за совршени ПЕРЕЦИ од Мартина: Каков мирис се шири дома…убавини!

Ј.К.Д
Нашиот тим започна соработка со една посебна, прекрасна мајсторка во кујна – Мартина Трајаноска. Шармантната Мартина стои зад превкусните рецепти пласирани на инстаграм-профилот (martinascooking). Готви...
Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

ПОСНО ЕМ ВКУСНО: Мартина ни носи рецепт за леб со маслинки

Ј.К.Д
Нашиот тим започна соработка со една посебна, прекрасна мајсторка во кујна – Мартина Трајаноска. Шармантната Мартина стои зад превкусните рецепти пласирани на инстаграм-профилот (martinascooking). Готви...
Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

ТИРАМИСУ ТОРТА: Рецепт кој МОРА да го пробате веднаш, задоволство кое нема да ве чини повеќе од 300 денари!

Ј.К.Д
Нашиот тим започна соработка со една посебна, прекрасна мајсторка во кујна – Мартина Трајаноска. Шармантната Мартина стои зад превкусните рецепти пласирани на инстаграм-профилот (martinascooking). Готви...
Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

МАРТИНА НИ НОСИ РЕЦЕПТ ЗА МЕРАК: Полнето пилешко со крем сирење, спанаќ и сувомеснато

Ј.К.Д
Нашиот тим започна соработка со една посебна, прекрасна мајсторка во кујна – Мартина Трајаноска. Шармантната Мартина стои зад превкусните рецепти пласирани на инстаграм-профилот (martinascooking). Готви...
Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

ПЕСОК ТОРТА – БРЗА, ВКУСНА, БЕЗ ПЕЧЕЊЕ: Мартина ни го открива рецептот готов за 20 минути

Ј.К.Д
Нашиот тим започна соработка со една посебна, прекрасна мајсторка во кујна – Мартина Трајаноска. Шармантната Мартина стои зад превкусните рецепти пласирани на инстаграм-профилот (martinascooking). Готви...
Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

КОМПИР ПОГАЧКИ: Многу брзо, лесно и превкусно крцкаво задоволство со мека внатрешност од варен компир

Ј.К.Д
Нашиот тим започна соработка со една посебна, прекрасна мајсторка во кујна – Мартина Трајаноска. Шармантната Мартина стои зад превкусните рецепти пласирани на инстаграм-профилот (martinascooking). Готви од...
Ви препорачуваме на СПДестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

РЕЦЕПТ) МАРТИНА НИ НАПРАВИ ПАВЛОВА: Одличен десерт за во сабота!

Еспресо
Нашиот тим започна соработка со една посебна, прекрасна мајсторка во кујна – Мартина Трајаноска. Шармантната Мартина стои зад превкусните рецепти пласирани на инстаграм-профилот (martinascooking). Готви...
Ви препорачуваме на СПДестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

(РЕЦЕПТ) МАРТИНА НИ НАПРАВИ ДОМАШНА НУТЕЛА: Посна, мрсна, со цимет или без – Сами одлучувате!

Еспресо
Нашиот тим започна соработка со една посебна, прекрасна мајсторка во кујна – Мартина Трајаноска. Шармантната Мартина стои зад превкусните рецепти пласирани на инстаграм-профилот (martinascooking). Готви...
Ви препорачуваме на СПДестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

(РЕЦЕПТ) МАРТИНА НИ ЗГОТВИ БРЗИ БАНИЧКИ: Вторнички кога душата ви бара нешто соленко

Ј.К.Д
Еспресо.мк започна соработка со една посебна, прекрасна мајсторка во кујна – Мартина Трајаноска. Шармантната Мартина стои зад превкусните рецепти пласирани на Инстаграм профилот (martinascookingg) . Готви од...
Ви препорачуваме на СПДестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

(РЕЦЕПТ) МАРТИНА НИ ЗГОТВИ НЕДЕЛЕН РУЧЕК: Бурито со мелено месо, салата и печурки

Ј.К.Д
Еспресо.мк започна соработка со една посебна, прекрасна мајсторка во кујна – Мартина Трајаноска. приватна архива Шармантната Мартина стои зад превкусните рецепти пласирани на Инстаграм профилот (martinascookingg) . Готви...