17.8 C
Скопје
14:28 - 27 февруари, 2024

Ознака : Мартина Трајаноска

Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

(РЕЦЕПТ) МАРТИНА НИ НАПРАВИ ПРАЗНИЧНИ БРАУНИС КОЛАЧИЊА: Супер идеја за вашите празнични трпези

Ирена Трајкова
Нашиот тим започна соработка со една посебна, прекрасна мајсторка во кујна – Мартина Трајаноска. Шармантната Мартина стои зад превкусните рецепти пласирани на инстаграм-профилот (martinascooking). (РЕЦЕПТ)...
Дестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

(РЕЦЕПТ) МАРТИНА НИ НАПРАВИ НОВОГОДИШНИ ПУТЕР КОЛАЧИЊА: Супер празнична идеја

И. Т.
Нашиот тим започна соработка со една посебна, прекрасна мајсторка во кујна – Мартина Трајаноска. Шармантната Мартина стои зад превкусните рецепти пласирани на инстаграм-профилот (martinascooking). (РЕЦЕПТ)...
Дестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

(РЕЦЕПТ) МАРТИНА НИ НАПРАВИ РАФАЕЛО ЧИЗКЕЈК БОМБИЦИ: Вашите омилени десерти во совршен брак на вкусови

Еспресо
Нашиот тим започна соработка со една посебна, прекрасна мајсторка во кујна – Мартина Трајаноска. Шармантната Мартина стои зад превкусните рецепти пласирани на инстаграм-профилот (martinascooking). Готви...
Дестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

(РЕЦЕПТ) МАРТИНА НИ НАПРАВИ ТАЉАТЕЛИ СО ПИЛЕШКО И ПЕЧУРКИ ВО СОС: Готово за неполни 20 минути

И. Т.
Нашиот тим започна соработка со една посебна, прекрасна мајсторка во кујна – Мартина Трајаноска. Шармантната Мартина стои зад превкусните рецепти пласирани на инстаграм-профилот (martinascooking). (РЕЦЕПТ)...
Дестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

(РЕЦЕПТ) МАРТИНА НИ НАПРАВИ ВЕГАНСКИ КОЛАЧИЊА ОД САМО 3 СОСТОЈКИ: Се топат во уста!

И. Т.
Нашиот тим започна соработка со една посебна, прекрасна мајсторка во кујна – Мартина Трајаноска. Шармантната Мартина стои зад превкусните рецепти пласирани на инстаграм-профилот (martinascooking). (РЕЦЕПТ)...
Дестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

(РЕЦЕПТ) МАРТИНА НИ НАПРАВИ ИНТЕГРАЛНИ КРЕКЕРИ: Направете си здрави, домашни грицки и уживајте во нив без грижа на совест

Еспресо
Нашиот тим започна соработка со една посебна, прекрасна мајсторка во кујна – Мартина Трајаноска. Шармантната Мартина стои зад превкусните рецепти пласирани на инстаграм-профилот (martinascooking). Готви...
Ви препорачуваме на СПДестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

(РЕЦЕПТ) МАРТИНА НИ НАПРАВИ МАФИНИ СО БЕЛО ЧОКОЛАДО И МАЛИНИ: Несекојдневна и извонредна комбинација на вкусови

Еспресо
Нашиот тим започна соработка со една посебна, прекрасна мајсторка во кујна – Мартина Трајаноска. Шармантната Мартина стои зад превкусните рецепти пласирани на инстаграм-профилот (martinascooking). Готви...
Дестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

(РЕЦЕПТ) МАРТИНА НИ НАПРАВИ ПУДИНГ ТОРТА СО ЈАБОЛКА: Есенско зимски десерт кој се топи во уста

И. Т.
Нашиот тим започна соработка со една посебна, прекрасна мајсторка во кујна – Мартина Трајаноска. Шармантната Мартина стои зад превкусните рецепти пласирани на инстаграм-профилот (martinascooking). (РЕЦЕПТ)...
Дестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

(РЕЦЕПТ) МАРТИНА НИ НАПРАВИ ВКУСНО ПЕЧИВО СО ЈАБОЛКА: Есен и ладни денови се перфектни за овој десерт

И. Т.
Нашиот тим започна соработка со една посебна, прекрасна мајсторка во кујна – Мартина Трајаноска. Шармантната Мартина стои зад превкусните рецепти пласирани на инстаграм-профилот (martinascooking). (РЕЦЕПТ)МАРТИНА...
Ви препорачуваме на СПДестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

(РЕЦЕПТ)МАРТИНА НИ НАПРАВИ КУГЛОФ СО ЈАБОЛКА: Есенска класика која е совршено друштво за чаша кафе или чај!

Еспресо
Нашиот тим започна соработка со една посебна, прекрасна мајсторка во кујна – Мартина Трајаноска. Шармантната Мартина стои зад превкусните рецепти пласирани на инстаграм-профилот (martinascooking). Готви...