17.8 C
Скопје
13:58 - 27 февруари, 2024

Ознака : готвиме со мартина

Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

(РЕЦЕПТ) МАРТИНА НИ НАПРАВИ ПРАЗНИЧНИ БРАУНИС КОЛАЧИЊА: Супер идеја за вашите празнични трпези

Ирена Трајкова
Нашиот тим започна соработка со една посебна, прекрасна мајсторка во кујна – Мартина Трајаноска. Шармантната Мартина стои зад превкусните рецепти пласирани на инстаграм-профилот (martinascooking). (РЕЦЕПТ)...