5.3 C
Скопје
04:37 - 19 април, 2024

Ознака : тужби

ЛајфстајлСцена

Повлечени сите тужби против Џуси Смолет

Igor
Иако државниот обвинител во Чикаго ги повлече сите тужби и обвинувања против актерот Џуси Смолет, тој сè уште ја нема вратено довербата на сите свои...