2.8 C
Скопје
04:49 - 19 април, 2024

Ознака : џуси смолет

ЛајфстајлСцена

Повлечени сите тужби против Џуси Смолет

Igor
Иако државниот обвинител во Чикаго ги повлече сите тужби и обвинувања против актерот Џуси Смолет, тој сè уште ја нема вратено довербата на сите свои...