21.8 C
Скопје
20:39 - 15 април, 2024

Ознака : александар ношпал

ЛајфстајлСцена

Тамара Тодевска на Евровизија ќе носи креација на Ношпал

Igor
Нашата годинешна претставничка  на Евровизија, покрај со одлична песна, ќе настапи со креација на креаторот Александар Ношпал. Еден од најчестите коментари на Јутјуб, под официјалното...