13.8 C
Скопје
10:02 - 28 февруари, 2024

Категорија: Филм и ТВ

ЛајфстајлФилм и ТВ

Од буцкастата Бриџит Џонс до неверојатна убавица! Рене и се врати на глумата, но со нов имиџ (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Холивудската ѕвезда заблеска на премиерата на филмот „Judy“ на филмскиот фестивал во Торонто. Актерката Рене Зелвегер (50) на маестрален начин го одбележа своето враќање на...
ЛајфстајлФилм и ТВ

Џеј Ло со провокативна фотка го најави филмот во кој таа глуми стриптизерка (ВИДЕО)

Igor
Џенифер Лопез (50) на својот профил на Инстаграм сподели фотографија од сетот на снимањето на филмот „Hustler“ и нејзината прва сцена со познатата Карди Би....
ЛајфстајлФилм и ТВ

Страшен за гледање, Сашко Коцев запуштен и ослабен (ФОТО)

Igor
Познатиот актер Сашко Коцев ги изненади своите обожаватели со последната фотографија која тој ја сподели на својот приватен профил на Фејсбук. Неуредна коса, запуштена брада...
ЛајфстајлФилм и ТВ

Фановите заплакаа: Екипата од серијата „Беверли Хилс“ на емотивен начин се збогуваше со Лук Пери (ВИДЕО)

Igor
Серијата „Беверли Хилс“ после повеќегодишната пауза која трае од деведесетите продолжува да се снима, и тоа со старата екипа. За жал, во ова остварување нема...
ЛајфстајлФилм и ТВ

Сталоне објави фотографија од Арнолд Шварценегер со која го исмеја стариот пријател (ФОТО)

Igor
Легендите на акционите филмови, Силвестер Сталоне и Арнолд Шварценегер, лудо се забавуваат на своите профили на Инстаграм. Покрај тоа што неодамна објавија видео снимка, која...
ЛајфстајлФилм и ТВ

Некогаш најзгодниот актер денес изгледа непрепознатливо

Igor
Од филмот „Гладијатор“ поминаа 19 години, а Расел Кроу денес изгледа сосема поинаку. View this post on Instagram "Gladiator" // As a young man I...
ЛајфстајлФилм и ТВ

Сите го обожаваа, заработуваше по 350 илјади долари за епизода, но поради верата се откажа од актерството (ФОТО)

Igor
Познатиот актер Ангус Т. Џонс, кој сите го засакавме преку улогата на Џејк од ситкомот „Два ипол мажи“, буквално порасна во самата серија која му...
ЛајфстајлФилм и ТВ

НЕВОЗМОЖНО: „Стар сум, никој повеќе не ме сака“ (ФОТО)

Igor
Не се согласуваме, но ајде да го слушнеме што вели… Една од најомилените холивудски фаци Бред Пит, повеќе не е толку омилен… Така барем вели...
ЛајфстајлФилм и ТВ

Вил Смит како принцезата Јасмин ги воодушеви фановите, а потоа ја „боцна“ најмладата милијардерка на сите времиња (ФОТО)

Igor
Како можете да му одолеете на ова? – ги праша шармантниот актер следбениците на Инстаграм. За само 10 дена од прикажувањето на филмот „Аладин“ ова...
ЛајфстајлФилм и ТВ

Арнолд Шварценегер нападнат на настан во Јужна Африка (ВИДЕО)

Igor
Бившиот гувернер на Калифорнија разговарал со фановите на спортскиот настан „Арнолд класик Африка“, кога еден маж го удрил во грбот. Напаѓачот е фатен по инцидентот....