5.8 C
Скопје
22:11 - 6 декември, 2023

Ознака : кит харингтон

ЛајфстајлФилм и ТВ

Пронајдена е неактивирана бомба! Анџелина Џоли евакуирана од снимањето

Igor
Екипата на новото остварување на „Марвел“, „The Eternals“ итно е евакуирана од сетот откако е пронајдена недетонирана бомба на местото каде што е снимана сцената....
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Стрес и проблеми со алкохолот: Ѕвездата на „ИГРА НА ПРЕСТОЛИ“ на рехабилитација

Igor
Ѕвездата на „Игра на престолите“, актерот Кит Харингтон (Џон Сноу) завршил на рехабилитација откако е емитувана последната епизода на хит-серијалот, соопштил неговиот портпарол. „Кит одлучи...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

ЏОН СНОУ од „Игра на престоли“ МРТОВ ПИЈАН! (ВИДЕО)

Igor
Вчера во сите светски медиуми се појави веста дека Кит Харингтон, популарниот Џон Сноу од „Игра на престоли“ е на рехабилитација во центар во Конектикат....