6.8 C
Скопје
06:40 - 4 март, 2024

Ознака : џон сноу

Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

ЏОН СНОУ од „Игра на престоли“ МРТОВ ПИЈАН! (ВИДЕО)

Igor
Вчера во сите светски медиуми се појави веста дека Кит Харингтон, популарниот Џон Сноу од „Игра на престоли“ е на рехабилитација во центар во Конектикат....