5.8 C
Скопје
22:17 - 6 декември, 2023

Ознака : игра на престоли

ЛајфстајлФилм и ТВ

Кит Харингтон уште НЕ ЈА ГЛЕДАЛ последната сезона од „Игра на престолите“

Igor
Кит Харингтон беше неоминиран за најдобра машка улога во драмска серија, ама за разлика од колегата Питер Динклиџ кој доби награда за најдобра во споредна...
ЛајфстајлСцена

Глумицата од „Игра на тронови“ подготвува венчавка како од бајките (ФОТО)

Igor
Иако брачните завети ги разменија уште во мај во Лас Вегас, познатата глумица Софи Тарнер и музичарот Џо Џонас планираат свадбена церемонија на кој ќе...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Стрес и проблеми со алкохолот: Ѕвездата на „ИГРА НА ПРЕСТОЛИ“ на рехабилитација

Igor
Ѕвездата на „Игра на престолите“, актерот Кит Харингтон (Џон Сноу) завршил на рехабилитација откако е емитувана последната епизода на хит-серијалот, соопштил неговиот портпарол. „Кит одлучи...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

ЏОН СНОУ од „Игра на престоли“ МРТОВ ПИЈАН! (ВИДЕО)

Igor
Вчера во сите светски медиуми се појави веста дека Кит Харингтон, популарниот Џон Сноу од „Игра на престоли“ е на рехабилитација во центар во Конектикат....