ЏОН СНОУ од „Игра на престоли“ МРТОВ ПИЈАН! (ВИДЕО)

Вчера во сите светски медиуми се појави веста дека Кит Харингтон, популарниот Џон Сноу од „Игра на престоли“ е на рехабилитација во центар во Конектикат.

Денеска во јавноста исплива снимка од еден бар, снимена во јануари 2018 година на која се гледа дека Кит е пијан.

Сопственикот на барот раскажал дека Кит дошол од друг бар каде очигледно претерал со пиењето, па за себе и за сите присутни нарачал виски. Кога виделе во каква состојба е персоналот го замолил да си замине од барот, а двајца му помогнале во тоа.

Слични објави

Анастасија Ражнатовиќ со провокативни фотки од Тајланд: Бикинито не може да биде помало, а позата на оградата ги остави мажите без здив (ФОТО)

Еспресо

МЕЛАНИЈА ТРАМП ја откри тајната за својот изглед: 4 правила кои никогаш не ги прекршила

Igor

Гола нога, шлиц до колкови, а градите „кипат“! Карлеуша во оваа комбинација би го „стопила“ и најголемиот снег! (ФОТО)

Еспресо

Силвестер Сталоне запрепасти многумина со новиот изглед (ВИДЕО)

Еспресо

Хрватската Мис Универзум во разрушен стан по земјотресот: Им помагам на пријателите! (ФОТО)

Еспресо

Актерката била уапсена бидејќи правела „корона-забава“ за роденденот на сопругот!

Еспресо

Остави Коментар

3 × 1 =

Слични објави

Моника Белучи јавно го критикуваше поранешниот сопруг: Се надевам дека конечно ќе започне да се грижи!

Еспресо

Се врати атрактивната ТУНА: Во секси црно бикини пејачката позира покрај базен (ФОТО)

Igor

Обрнете внимание што јадете: Како мрсната и нездрава храна влијае врз мозокот

Еспресо

Ќе застане на лудиот камен? Се вери Луна Џогани (ФОТО)

Igor

ЕВРОВИЗИЈА 2019: Вулверин од Финска, „Фроузен“ на дрога, секти, садо-мазо од најлошиот кошмар!

Igor

Викторија Бекам заведува на насловната на „Вог“: Голо рамо, подигнат фустан… (ФОТО)

Еспресо