13.8 C
Скопје
04:03 - 28 септември, 2023

ЏОН СНОУ од „Игра на престоли“ МРТОВ ПИЈАН! (ВИДЕО)

Вчера во сите светски медиуми се појави веста дека Кит Харингтон, популарниот Џон Сноу од „Игра на престоли“ е на рехабилитација во центар во Конектикат.

Денеска во јавноста исплива снимка од еден бар, снимена во јануари 2018 година на која се гледа дека Кит е пијан.

Сопственикот на барот раскажал дека Кит дошол од друг бар каде очигледно претерал со пиењето, па за себе и за сите присутни нарачал виски. Кога виделе во каква состојба е персоналот го замолил да си замине од барот, а двајца му помогнале во тоа.

Слични објави

Тајчи откри дека била жртва на сексуална злоупотреба: „Мислев дека тајната ќе ја однесам во гроб“

Еспресо

Филм за турнејата на Тејлор Свифт набргу ќе пристигне во кината во 100 земји

Еспресо

Кои хороскопски знаци лесно го менуваат своето расположение?

Еспресо

„Тој ми е вистинска инспирација“: Партнерката на Кијану Ривс проговори за нивната врска

Еспресо

Џеј Зи, Тимбаленд и Џинувајн победија тужба за авторски права

Еспресо

Поранешната девојка на Канје Вест објасни зошто го променила изгледот: „Мажите повеќе не ме сметаат за привлечна, а тоа ми дава слобода“

Еспресо
Се вчитува....