Ознака : мареј

Лајфстајл Филм и ТВ

ПОСАКАЛ ДА ЈА ПРОМЕНИ ПРОФЕСИЈАТА: Славниот актер аплицирал за работа во ресторан (ФОТО)

Igor
По долгогодишната успешна кариера, славниот актер Бил Мареј посака да ја промени професијата, па се одлучи да се пријави за работа во еден ресторан на...